Команда “Супер дівчата” Кольчинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Кольчинської територіальної громади виборола перемогу у ІІІ (районному) етапі спортивних змагань “Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги” з черліденгу, ініційовані Президентом України Володимиром Зеленським.

   Наші учні своїми спортивними перемогами доводять бажання будувати сильну і мирну країну. Щиро вітаємо переможців, захоплюємося їх наполегливістю. Дівчата продемонстрували грацію, гімнастичну вправність та танцювальні таланти. Бажаємо невичерпної енергії, натхнення, успіхів у наступних конкурсних випробовуваннях, віри у свої сили. Нехай ці здобутки стануть лише початком, а остаточна перемога у цих змаганнях буде здобута під мирним небом Києва.

   Висловлюємо щиру подяку тренерам і наставникам переможців, Тетяні Капітан-Гузинець, Крістіні Алексюк та Лесі Садварі за наполегливу працю та неоціненний вклад у підготовку учнів нашого закладу до змагань.

   Не менш важливу роль зіграла підтримка та всебічне сприяння Кольчинського селищного голови Дуб Миколи Васильовича і відділу освіти, культури, молоді та спорту Кольчинської селищної ради.

   Безмежну вдячність висловлюємо батькам наших переможців.  Ваша любов є джерелом внутрішніх сил дітей, що дозволяє щоразу підкорювати нові і новівершини.

   Наша шкільна родина пишається успіхами спортсменів та вітає їх з цим великим досягненням.

Вперед до нових вершин. Разом до перемоги!

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *