Щорічно 22 квітня відзначається Міжнародний День Землі, що знаменує початок сучасного екологічного руху.

      Мета цього дня – звернути увагу на проблеми навколишнього середовища та ,взагалі, життя на планеті Земля.

        Глобальне потепління, забруднення повітря та вирубка лісів – це далеко не всі проблем, які постійно обговорюються, адже вони несуть велику загрозу для природи на усій планеті.Складні події сучасності, зокрема воєнні дії, що охоплююють дедалі більше і більше країн світу, наносять масштабні руйнації планеті.
      Саме тому , цьогоріч під гаслом «Відновимо та збережімо нашу планету разом!» і в нашому освітньому закладі було проведено низку цікавих екологічних заходів, зокрема класними керівниками 1-11 класів та вихователями груп продовженого дня було проведено різноманітні тематичні інформаційно-просвітницькі хвилини ,бесіди та творчі завдання і конкурси.

    У день Матері-Землі учні 8-9 класів разом із вчителем біології Добош М.М. долучилися до міжнародної ініціативи з метою дбайливого ставлення до природи.
     Інтерактивний урок «День Землі та історія його заснування» було проведено з учнями 8 – х класів. Діти мали змогу дізнатися, що стало рушійною силою започаткування цього дня, його мета та завдання.
     Учні 9-х класів на виховному заході «Земля- наш дім» ознайомилися із проблемами людства та усвідомили, що кожна людина несе персональну відповідальність за майбутнє нашої планети.
     Крім цього школярі відтворили у малюнках свою любов до нашого дому і наслідки людської діяльності на нього.

        Задля збереження краси нашого спільного дому та ,водночас, захисту миру на планеті ,учні школи долучались до природоохоронних акцій,презентували міні-проєкти, переглянули відеоматеріали, провели вікторини, диктанти, створили лепбуки, прибирали та озеленювали територію закладу.
      Наймолодші вихованці ГПД №1 разом з своїми вихователями Маринко А.М. та Шишко Я.І. були учасниками тематичної дискусії «Збережи ЗЕМЛЮ», вікторини «Що ти знаєш про свою планету?» та конкурсу малюнків «Земля-годувальниця ».

     Під супроводом педагога-наставника Мешко Х.В. креативні вихованці ГПД №2 здійснили екологічну подорож під гаслом: «Планета Земля – наш рідний дім, хай буде лад у домі тім!», впродовж якої діти дізналися про шкідливі фактори для нашої планети, закріпили знання про раціональне використання водних ресурсів та сортування сміття, повторили правила поведінки на природі, розповіли легенди про рослини, відпочили під час екологічної фізкультхвилинки, перевірили знання за допомогою природознавчої гри «Що ? Де ?Коли ?». Найбільш активні учні отримали подяки за любов до природи, захист навколишнього середовища та збереження довкілля.
     Учні ГПД №3 під керівництвом вихователя Душенькевич Т.Й. провели виховну бесіду на тему «Цінуй і бережи Матінку- Землю», а також проявили свої таланти в конкурсі малюнків «Планета в небезпеці». Вдалим підсумком дня став колективний еко-проєкт «Обіцянка Землі», у рамках якого учні 3-4 класів створювали правила збереження довкілля задля безпечного життя на Землі.
    Задоволення та піднесений настрій панував в групах продовженого дня ,підсумком якого стали слова :
« Земля – це величезний дар, ресурси якого буде неможливо використовувати вічно. Ми не зможемо врятувати планету, згадуючи про неї лише один день на рік – цього недостатньо. саме тому слід піклуватися про БЕРЕГИНЮ протягом всього року».
                                   Схаменіться ,люди, поки не пізно…Планета в небезпеці !
                                                    Миру та процвітання планеті ЗЕМЛЯ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *