У період з 15 по 19 квітня 2024 року в нашому освітньому закладі тривав Тиждень пожежної безпеки. Класні керівники підготували для учнів тематичні заходи, під час яких діти поглибили свої знання про пожежну безпеку, розвинули навички обережного поводження з вогнем та актуалізували правила поведінки під час пожежі.

        Складні воєнні події сьогодення вимагають особливої обізнаності школярів щодо правил пожежної безпеки .Саме тому, питання правил поводження та поведінці як з вогнем ,так і під час пожеж в екстремальних ситуаціях є вкрай важливими. Розрізняти учням поняття «безпека» і «небезпека» були в центрі уваги педагогів школи.
Різноманітні заходи, проведені класними керівниками 1-11 класів допоможуть дітям виробити алгоритм дій у момент небезпеки, що пов’язана з вогнем. Перегляд тематичних мультфільмів ,виготовлення буклетів на тему «А чи знаєш ти правила пожежної безпеки?»,
вікторини та розмови щодо пожежної безпеки дозволять учасникам освітнього процесу, зокрема дітям,навчитися передбачати наслідки своїх дій, бути розсудливими та відповідальними за свої вчинки, розширили власні уявлення про причини виникнення пожежі та правильні дії задля збереження здоров’я й життя.
        Сьогодні, навчаючи учнів правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє. Адже з кожної маленької дитини колись виростуть дорослі люди, а потім – батьки, які будуть передавати свої знання та вміння наступним поколінням.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *