Всесвітній день здоров’я відзначається щорічно 7 квітня. Що таке здоров’я? Яке воно буває? Саме ці питання вкотре були в полі зору педагогічного та учнівського колективів школи.

    Мета заходів, присвячених Всесвітньому дню здоров’я – закріпити уявлення дітей про здоров`я людини, виробляти навички здорового способу життя, дотримання особистої гігієни ,розвивати інтерес до подальшого пізнання себе, розвивати пізнавальну активність, мислення, уважність, зосередженість, зв’язне мовлення, розвивати вміння висловлювати власну думку, формувати у дітей валеологічну свідомість, дбайливе та бережливе ставлення до власного здоров’я, виховувати позитивне ставлення до корисної їжі.
        Учнями 11 класу, разом з класним керівником Ганною Дудинець ,було проведено флешмоб до Всесвітнього дня здоров’я ,а класним керівником Наталією Мішко – телемарафон «Секрети здоров’я» за участі учні 3-Б класу.
   Зараз ми всі через війну переживаємо важкі часи. Нас тривожать сигнали сирен. Душу ранять звістки про загибель героїв, моторошні історії про страждання наших людей на окупованих територіях, про перебування воїнів у полоні, про зниклих безвісти. Ми всі постійно перебуваємо у стані стресу. Та є одна річ, яка надзвичайно єднає усіх українців та здатна загоїти найглибші рани, – це неймовірна спільна віра у НАШУ ПЕРЕМОГУ, а щоб швидше її досягти треба дбати за своє здоров’я.
    Ми – сильні, ми – єдині у благородному пориві врятувати світ від страшної несправедливості та темряви. Ми – міцні духом та двожильні тілом.
Усе здолаємо, все переживемо, вистоїмо і переможемо! А міцне здоров’я, яким наділив Господь усіх українців, нам дуже знадобиться для відновлення нашої Батьківщини-України після війни.
   День був насичений, цікавий та змістовний, а учні з гарним настроєм та масою позитивних емоцій поверталися додому.

                                                                   МИРУ та ЗДОРОВ’Я нам усім!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *