Великодня писанка є не лише символом Великодня, але й неповторною творчою роботою, яка втілює в собі красу, витонченість і національні традиції. Це не просто яйце, а неповторний шедевр який вражає своєю красою і символікою.

        З метою відродження та збереження українських народних традицій в нашому освітньому закладі було проведено І етап фестивалю-конкурсу «Воскресни писанко!», в якому учасники з різних класів взяли участь, демонструючи свою майстерність і креативність у створенні великодніх писанок. Від кожної роботи віяло особливою атмосферою весняного свята, яка заповнила коридори школи свіжістю та радістю.
        Тема писанок цього року – “Весна у серці”, що відкриває безмежні можливості для творчого вияву. Учасники вільно використали будь-які матеріали та техніки для створення своїх майстер-творінь.
      Хочеться похвалити всі учнівські колективи, які долучилися до цієї творчої майстерності. Їхня праця додала барв та світла у наші будні, нагадуючи про велике свято, яке наближається.
       Велике спасибі всім, хто долучився до цього заходу, допомагаючи зробити його успішним та незабутнім. Бажаємо подальших творчих успіхів і з нетерпінням чекаємо на наступні етапи нашого фестивалю!


З нагоди світлого і радісного свята Великодня щиро вітаємо вас!
Нехай це свято принесе в ваші серця тепло, спокій та радість. Бажаємо, щоб у вашому житті завжди була весна – час оновлення, надії та нових початків.

 

Зі святом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *