Поезія – це музика душі, найдавніший духовний скарб людства. Вона втамовує душевну спрагу, пробуджує в людині радість життя, любов до краси, входить в наше життя з дитинства і залишається з нами до кінця. Кожний знаходить в ній щось своє, близьке і зрозуміле.

  Протягом тижня в нашому освітньому закладі шкільним бібліотекарем Мар’яною Дичкою разом із вчителями української мови та літератури  Іриною Мешко   та  Олександрою Сідор  було проведено годину поезії  з учнями 5-Б та 6-Б класів, на якій учні  декламували поезії  В. Симоненка.

     Наша шкільна бібліотека – це не лише місце, де зберігаються книги, а й центр духовного розвитку та навчання. Вона відкриває перед учнями світ знань і можливостей. Тут кожен знаходить щось  для себе від класичних творів до сучасної літератури. Бібліотекарем Мар’яною  Дичкою, було представлено  виставку «Золоті зерна української літератури».

     Тож, нехай цей день принесе нам нові відкриття, натхнення та радість спілкування з мовою поезії. Створімо разом магію слів та відчуймо красу виразного мовлення!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *