24 лютого 2024 року виповнюється 2 роки від початку злочинного повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну. Цей напад став кульмінацією загарбницької війни, яку москва розпочала проти України 10 років тому з окупації Криму у 2014 році.

      Своєю збройною агресією росія розв’язала першу в XXI столітті континентальну війну в Європі, підірвавши систему колективної світової безпеки. Світ знову зіткнувся з режимом, який прагне силової ревізії кордонів і прямує до новітнього тоталітаризму.
Повномасштабне вторгнення російських військ в Україну остаточно зірвало
маску з агресивного путінського режиму.
      Ми, українці, тримаємо оборону й демонструємо волю перемогти ворога, чим доводимо спроможність протистояти російській військовій агресії, об’єднавши зусилля на різних фронтах.
      Наш героїчний опір – це боротьба не лише за фізичне виживання Українського народу та свободу країни, а й за власну ідентичність і цінності нашого суспільства як частини європейської спільноти.
Напередодні, 23 лютого 2024 року , класні керівники 1-11 класів нашого освітнього закладу під гаслом «НЕСКОРЕНІ!» провели уроки МУЖНОСТІ та ДЕРЖАВНОСТІ . Історичні дискусії, години спілкування , діалоги про війну , віртуальна подорож у музей російської агресії , перегляд документальних фільмів та прослуховування пісень про сучасну російсько-українську війну були в центрі уваги педагогів та учнів школи впродовж дня.

   Складні та жорстокі події сучасності…Україна бореться за суверенітет і соборність. Російський агресор тимчасово окупував окремі українські землі. Але всі ми надіємось і віримо, що всі вони обов’язково будуть звільнені. Україна переможе ворога й відновить територіальну цілісність.
                                                                     Вистояли – переможемо!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *