Одним із основних завдань нашого закладу є виявлення обдарованої молоді та надання їй соціально-педагогічної підтримки, створення сприятливих умов для розвитку інтелектуального і творчого потенціалу талановитих дітей та підлітків, залучення обдарованої молоді до науково-дослідницької діяльності, підвищення статусу обдарованих дітей та їх наставників
   09 лютого 2024 року на базі Ужгородського ліцею №8 відбувся ІІІ (обласний етап) Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (технічна праця). Учень 9-Б класу Лендєл Олександр виборов ІІІ призове місце.
   Щиро вітаємо нашого переможця. Бажаємо Олександру, щоб ця перемога стала лише початком до нових творчих звершень, а тяга до пізнання, ініціатива та наполегливість надихали знову і знову здобувати призові місця на конкурсах та олімпіадах.
      Також дякуємо за високий професіоналізм і результативну працю з обдарованою молоддю, за удосконалення її творчого потенціалу вчителю Удуту Юрію Юрійовичу, який підготував призера, а батькам учня – за виховання сина та вагому підтримку його в бажанні вчитися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *