Коли позаду І семестр, контрольні роботи, змагання, шкільні олімпіади, домашні завдання, тренування, то для учнів настає найочікуваніша пора – зимові канікули. Це час відпочинку та розваг.

  Зимові розваги важко уявити без катання на санчатах, лижах і ковзанах, адже це дуже активний період релаксацій для дітей та дорослих.   

     Вже кілька років поспіль учні нашого освітнього закладу відвідують ковзанку IceLand, щоб вдосконалити свої навички катання на ковзанах, відпочити у парку розваг і зарядитися позитивними емоціями та провести весело час з друзями. Саме такими  любителями активного відпочинку 11 січня 2024 року стали учні 8-Б та 9-Б класів, які разом зі своїми класними керівниками Попович М.І. та Желізняк М.В. організували похід на ковзанку і отримали заряд хорошого настрою.

   Бажання вдосконалити свої вміння та здібності, а для декого спробувати власні навички майстерності катання на ковзанах, стало здійсненням однієї із мрій… Учні та їх наставники чудово провели час, а веселий настрій та позитивні емоції надовго залишаться у наших спогадах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *