09 січня 2024 року відбулося чергове засідання методичного об’єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу на тему “ Шляхи формування позитивної мотивації учнів до навчання”. Особлива увага була приділена навчальній мотивації як внутрішній  спонукальній силі, що забезпечує залучення особистості до пізнавальної діяльності, стимулює розумову активність.

   Вчителькою історії та правознавства Пацьо А.В. та вчителькою англійської мови Желізняк М.В. проаналізовано основні фактори мотивації до навчання учнів середньої школи, серед яких виділено основні: усвідомлення цінності отриманих знань, творча пошукова атмосфера на уроці, активізація самостійної роботи.

   Дудинець Г.В.- вчителька історії та класний керівник 11 класу поділилась досвідом роботи щодо позитивної мотивації старшокласників до навчання. Наголосила, що важливе значення має професійне самовизначення та підготовка учнів до НМТ:застосування інформаційних технологій, підбір індивідуальних та творчих завдань, використання зручних онлайн- платформ, де можна самостійно удосконалювати, поглиблювати та перевіряти набуті знання.

   Отже, щоб був інтерес та мотивація   до навчання, учень має відчувати задоволення від того, чим він займається, ставити перед собою цілі, досягати їх та вірити в себе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *