Вже рік Новий підходить до порогу,
Несе гостинці й радощі – для всіх,
І кличе за собою у дорогу,
Дарує казку, щастя, пісню й сміх.

      Закінчення першого семестру навчального року співпадає з довгоочікуваними Новорічними та Різдвяними святами, яких так чекають і діти, і дорослі, тим більше, що попереду зимові канікули. Новий рік – це свято, коли чудеса трапляються щосекунди. У переддень Нового року ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання. А щоб ці бажання справдилися, учням нашої школи потрібно було підготувати казкову атмосферу – прикрасити новорічну ялинку, шкільний холл сніжинками, гірляндами та іграшками. І дуже важливо зберегти в дитячих серцях віру в прекрасне, віру в чудеса.
        Усі ми чекаємо від цих свят подарунків, веселого настрою, а головне — чудес. Чарівне дійство завітає обов’язково і до учнів нашої школи. Новорічне свято – це можливість проявити свої акторські здібності.
           Не обминув радісний, святковий настрій і учнів Кольчинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів. Школярі з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з солодкими подарунками, веселим іграми, квестами, конкурсами.
      Наймолодші вихованці ГПД №1, вирушили на пошуки Казкового Удавчика стежками «Новорічної казки», без якого розпочати неможливо було свято. Дружні, кмітливі, наполегливі першокласники разом зі своїми вихователями справилися з цим надзвичайно важким завданням. Веселий дитячий сміх, пісні, танці, вірші – усього вистачало на святі.
         Не менш весело пройшло свято на ГПД №2. Учні разом поринули у казкову атмосферу, прогулявшись у вирії фантазії вони змогли подорожувати по «Казковій країні». Провели веселу квест-ігру, відгадували загадки. Учні отримали безліч гарних емоцій. Після цього вихованці гуртом розфарбували пазли, з яких самостійно зробили «Новорічну ялиночку».
          Вихователь ГПД №3 разом з учнями прикрасили клас гірляндами, іграшками. Всі учні із задоволеннями виготовили велику кількість поробок : ялиночок, пінгвінів, ялинкових прикрас. Ці поробки неповторні, зроблені з фантазією і натхненням умілими ручками. Виготовлені поробки створюють казкову атмосферу і дарують святковий настрій.
           Це свято подарувало море позитиву, безліч дитячих посмішок та гарний настрій. Відгомін цього свята зігріватиме теплом та світлом серця наших учнів увесь наступний рік, даруючи їм віру у дива і надію на щасливе майбутнє.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *