Наближається улюблена пора всіх дітей – пора зимових канікул, новорічної метушні та подарунків. З особливим нетерпінням чекали дітки саме на перше свято у круговерті щорічних зимових гулянь – день Святого Миколая, покровителя дітей.

   Історія про Святого Миколая є не тільки важливою, але й цікавою частиною української культури. У школах на передодні свята проводяться уроки, на яких дітей вчать писати святому листа, а найбільше за все у цей день шанують прояви турботи до близький людей.
     Цікаво та весело пройшло свято Миколая в Кольчинському ЗЗСО І-ІІІ ст. Вихованці ГПД 1-4 класів разом зі своїми вихователями Маринко О.М., Мешко ХВ., Душенькевич Т.Й., підготували чудову літературно-музичну композицію.
   Наймолодші вихованці разом з вихователькою підготували поробки «Чарівний чобіток», «Креативна ялиночка». Вони показали свою майстерність, самостійність, зацікавленість.
      Неменш цікаво пройшло свято і в ГПД №2, Мешко Х.В. разом з учнями провели квест-гру «У пошуках подарунків Миколая», де діти проявили свої уміння та знання зими. За кожну відгадку вони отримали подаруночки. Зробили творчу колективну поробку «Подорож у свято».
     Весела атмосфера панувала на святі ГПД №3. Свої таланти вихованці розкрили декламуючи вірші, співаючи пісні, а також розповідали про Миколая-Чудотворця. Також учні підготували майстер-клас із виготовлення подарунків-саморобок.
  Учнями 4 А-Б класів під керівництвом Свистун Г.М., Болдижар А.І., було проведено театралізоване свято для учнів початкових класів «Святий отче Миколаю, Україна на тебе чекає!» під час свята діти були ознайомлені з традиціями українського народу, та в шануванні Святого Миколая. Учасники дійства мали змогу показати свій творчий потенціал, акторські та вокальні здібності.
     У залі панувала святково-позитивна атмосфера. Діти у віршах та піснях попрохали у Святого Миколая здоров’я для тата і мами, собі подаруночків та щасливої долі для родини та всієї України. У щирій молитві дітки благали Миколая про закінчення війни та захисту для кожного воїна.
     На свято до дітей завітав головний герой Святий Миколай . оскільки всі дітки протягом року були чемні та слухняні, ще й підготували для нього чудове свято, він вручив їм солодкі подаруночки.
    Привітали зі святом всіх присутніх голова Кольчинської селищної ради Дуб М.В. та начальник відділу освіти, молоді та спорту Кольчинської селищної ради Зварич В.Ю. До привітань приєдналася директор школи Удут Х.В.
     Позитивні емоції, гарний настрій, великий заряд енергії отримали всі присутні на святі. Ця подія залишить приємні спогади у пам’яті вихованців та гостей на довгий час. Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали нас, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та радість.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *