Кожного року у першу неділю грудня українці разом з нашою армією відзначають важливе і значуще свято – День Збройних Сил України. Це винятковий день, коли ми можемо віддати належну шану та висловити подяку тим, хто має сміливість та відданість захищати незалежність та безпеку нашої країни.

       Саме в цей день, об’єднавши свої зусилля, під керівництвом класного керівника Удута Ю. Ю. та педагогічних працівників Мадяра М. М. та Алексюк К. Ю., учнівський колектив 9- А класу, підготували вражаючий захід  «Зі святом наші Збройні сили України» та висловили подяку  на підтримку військовослужбовцям. Приємною нотою святкового заходу став виступ Рибницької А. О. асистента вчителя інклюзивного навчання, учениці 6- Б класу  Алексюк Дарії з піснею «Мальви»  та учня 5-А класу Лавкая Павла з гуморескою «Вічна Україна».

     У цей особливий день давайте об’єднаємо свої серця та думки, щоб висловити слова подяки та вдячності військовослужбовцям, які віддають своє життя заради нашої свободи та миру. Бажаємо всім гармонії, єдності та сил для подолання будь-яких випробувань.

Нехай День Збройних Сил України буде святом гідності, патріотизму та національного єднання!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *