Відповідно до графіка проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2023-2024 навчальному році 22 листопада наш заклад радо зустрів переможців І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови Кольчинської ТГ. Попри дію правового режиму воєнного стану та напруженої безпекової ситуації в країні шкільне життя вирує, а учні здобувають перемоги у навчанні.

    Розпочала олімпіаду начальник відділу освіти,молоді та спорту Кольчинської селищної радиВіталія Юріївна Зварич. Вона представила компетентне журі, ознайомила з особливостями проведення випробування, наголосила, що традиційно у рамках II етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови учасники виконуватимуть такі види діяльності: аудіювання, читання, письмо (творча письмова робота), говоріння (визначення рівня мовленнєвої компетентності), аметою олімпіади є виявлення обдарованої молоді та підвищення мотивації до вивчення й зацікавлення учнів навчальним предметом.

    Бажаємо учасникам досягати високих результатів та продовжити виборювати призові місця у ІІІ етапі олімпіади з англійської мови.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *