Сьогоднішній день став важливою подією, яка об’єднала учнів, вчителів та батьків у спільному прагненні виховувати гідних громадян.
Саме в цей день учнівські колективи мали можливість брати участь у дискусіях, які розкривали історію та сучасний вимір понять “Гідність” та “Свобода”. Це дозволило їм глибше зрозуміти важливість цих цінностей у сучасному світі.

Цього року лідери учнівського самоврядування, під керівництвом вчителя мистецтва Мадяра М. М. та педагога-організатора Алексюк К. Ю. об’єднавши свої зусилля та таланти, створили неперевершений твір мистецтва, який вражає не лише своєю візуальною привабливістю, але й глибоким емоційним змістом. Це відео – яскравий приклад того, як учнівська творчість може стати справжньою силою, яка об’єднує та надихає.

Через роки й століття. Коли у школах, слухаючи про Україну як невід’ємну частину Європи, усі наступні покоління питатимуть: хіба могло бути інакше? Коли в нашому календарі поруч із Днями Незалежності, Державності, Соборності, Гідності та Свободи з’явиться День Перемоги. Перемоги України. Гідних і вільних людей. З великої літери

Володимир Зеленський

З Днем Гідності та Свободи!
Слава Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *