У нашому закладі існує практика педагогічного наставництва, взаємонавчання та інших форм професійної співпраці. Адже ніхто не сумнівається, що взаємовідвідування уроків і комунікація з колегами позитивно впливають на професійне зростання вчителя.

    Згідно з планом роботи МО вчителів природничо-математичного циклу 15 листопада 2023 року булопроведено відкритий урок  вчителькою хімії Токарь М.В. у 8-Б класі на тему “Неполярний та полярнийковалентний зв’язок. Електронегативність хімічних елементів”. Майя Токарь на конкретних прикладах показала, які методи, прийоми й педагогічні засоби доцільно використати при вивченні даної теми, продемонструвала використання комп’ютерних технологій для ефективного засвоєння учнями нового навчального матеріалу та для активізації самостійної пізнавальної діяльності учнів.      

   Голова МО Біланич М.М. наголосив, що сучасний учень для активної життєдіяльності в суспільстві має володіти певною сумою знань, умінь і навичок, що важливим є те, щоб під час навчання учням був зрозумілий зміст та практична необхідність вивченого матеріалу з кожного предмету, його значимість та зв’язок з оточуючою дійсністю, щоб кожен учень на своєму рівні міг побачити перспективу професійного застосування набутих знань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *