Один мудрець сказав, що людина—це її вчинки. Усе своє життя люди пізнають, що таке добро і зло, гарно і погано… Але шлях до доброти непростий і не завжди легкий, тому треба вчитися доброти, учитися бути уважним до людей, берегти й дбати один про одного. Саме тому , 13 листопада 2023 року вихователі груп продовженого дня  разом з своїми вихованцями нашого освітнього закладу спробували зробити ще кілька кроків на шляху до доброти ,а в помічниками запропонували дітям  взяти мислення, увагу до слова, творчість і фантазію.

   Як навчати  учнів 1-4 класів цінувати добро  та вміти його виявляти було цікаво та змістовно продемонстровано вихователями груп продовженого дня Маринко А. М., Мешко Х. В. та Душенькевич Т.Й. , зокрема через розвивально-пізнавальне заняття «Дерево Доброти», мовознавчу вікторину «Добре Слово», сюжетно-рольові ігри «Галявина Добра». Впродовж дня педагоги-наставники провели також  заняття за інтересами «Банк добрих справ», в ході   якого діти мали можливість згадати, проаналізувати  та презентувати свої корисні звички та вчинки. Особливо цікаво пройшли  конкурси  малюнків «Доброта – це я і ти», де учні показали свої таланти та творчі здібності, організованість, доброзичливість, щирість та чуйність.

   Проведені заходи дали можливість учням на здійснення добрих, щирих, благородних вчинків. Вони усвідомили, що шлях до доброти непростий і не завжди легкий, тому треба вчитися доброти, учитися бути уважним до людей і дбати один про одного.

   Найкоротша відстань між людьми до доброти — це усмішка, яка творить дива! А тому – посміхайтеся!

   З доброю посмішкою – до добрих людей!

Добро творіть на світі, люди,

Воно, як сонце, серце зігріва,

Й теплом наповнить наші груди,

Й мудріше буде голова.

Живіть у серці з добротою

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *