День Захисників та захисниць України – це свято є символом відваги, мужності та героїзму, і ми відчуваємо велику вдячність та повагу до всіх, хто віддає частину свого життя служінню нашій Батьківщині.

   Традиційно у нашому закладі проводяться різноманітні тематичні заходи. Дуже приємно, що цього року учні та вчителі нашої школи мали можливість долучитися до живого спілкування зі справжнім героєм-захисником, колишнім учнем нашої школи, нашим односельчанином який із самого початку масштабного вторгнення російський військ перебуває на передовій у збройних силах України – Орест Смолар.
    Вихованці Роман І. М. учні 7-А класу підготували літературно-музичний монтаж «З вірою в ПЕРЕМОГУ», впродовж якого згадали всіх загиблих воїнів-односельчан і не тільки, а і всіх полеглих героїв, переглянули презентаційні матеріали «Я дивлюсь на світлини бійців…», передали дитячі листи-звернення до воїнів-захисників та виконали пісню «Мир над Україною».
   Коротка інформація про себе у формі автобіографії, безпосердня участь у бойових діях, настрої побратимів були у центрі уваги учасників зустрічі, про що змістовно, надзвичайно цікаво та емоційно було донесено з уст нашого захисника Ореста Смолара. Він наш ГЕРОЙ, наш ЗАХИСНИК, наша ГОРДІСТЬ школи.
     На згадку про сьогоднішній день, за щиру підтримку та безмежну віру у швидку перемогу Орест подарував освітньому закладу прапор з яким захисники проходили через терна війни.
   Слова вдячності та щирої подяки Оресту Смолару та всім його побратимам висловила директор закладу Удут Хатуна Важаївна.
     Крім цього наша школа у черговий раз долучилася до акції “Разом до перемоги. Разом із ЗСУ”. На протязі двох днів з 28 по 29 вересня в нашому освітньому закладі було створено скриньку на підтримку збройним силам України.
   Спільними зусиллями учнів, батьків та працівників закладу ми продовжуємо своєрідну волонтерську діяльність через благодійні ярмарки та акції, які сприятимуть кращому забезпеченню озброєння для надання відсічі російському агресору
     Щиро дякуємо всім, хто долучився до вересневої акції, надавши свою фінансову підтримку, що склала 20 550 грн,
   Нехай День захисників та захисниць України буде святом єдності, гордості та патріотизму!

Разом із ЗСУ, разом до ПЕРЕМОГИ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *