31 серпня 2023 року в Кольчинському ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбулося звітування директорки закладу Хатуни Удут.

    Хатуна Важаївна представила аналітичну доповідь про діяльність закладу за 2022-2023 навчальний рік. У звіті детально було розкрито такі питання: загальна інформація про навчальний заклад, кадрове забезпечення, методична робота та навчальна діяльність здобувачів освіти, організація освітнього процесу в умовах воєнного стану, виховна робота, соціальний захист, стан охорони праці та безпеки життєдіяльності, фінансово-господарська діяльність, а також окреслено основні завдання на наступний навчальний рік, на яких планується зосередити увагу всіх учасників освітнього процесу.
     Керівниця закладу відзначила, що робота директора й колективу нероздільні, що працівники школи – це команда, яка злагоджено працює для досягнення успіху.
Хатуна Важаївна подякувала колективу школи, батькам та громадськості селища за розуміння та підтримку в усіх починаннях, голові Кольчинської селищної ради – за тісну співпрацю, матеріальну та моральну підтримку. Керівниця закладу наголосила, що в умовах війни важливо зберегти позитивний настрій та створити сприятливу атмосферу для здобувачів освіти, а натхненням для усіх нехай стане будівництво нової школи – символу мирного життя та щасливого дитинства.
     Педагогічний колектив закладу побажав Хатуні Важаївні здоров’я, родинного тепла та затишку, завжди впевнено діяти й оптимістично дивитися вперед, ніколи не залишати без реалізації своїх ідей і планів, у найближчому майбутньому жити та працювати під мирним небом УКРАЇНИ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *