День Незалежності України, державне свято України, яке відзначається щороку 24 серпня на честь ухвалення Акта проголошення незалежності України та від’єднання від СРСР, що заведено вважати датою відновлення незалежної держави Україна.
Україна — це держава зі славним, величним і водночас трагічним минулим і страшним сьогоденням.

    Довгий шлях був пройдений українським народом до своєї незалежності — історичні вторгнення і війни, боротьба з панами і окупантами, довгі роки радянського режиму, який не бачив в Україні незалежну і повноправну державу.
       У наші дні, коли День Незалежності набув справжнє значення і став правдивим святом для всіх патріотів України, благородні воїни знову захищають суверенітет і незалежність рідної землі, відстоюючи її територіальну цілісність і доводячи всьому світу свою незламність.
Слід згадати і письменників та інших відомих діячів культури, які ніколи не стояли осторонь і голосно заявляли про свою громадянську позицію та любов до своєї країни. Їхні слова назавжди закарбовані на сторінках історії.
     День Незалежності України — це горде національне свято, яке знаменує єдність, міцність волі і духу українського народу в усіх куточках нашої країни.
   День Незалежності — це данина поваги борцям за свободу, результат становлення прекрасної країни Україна, народженої в момент заснування великої Київської держави. Це наше національне свято, що дає кожному жителю країни впевненість в завтрашньому дні, вільне життя в демократичному і незалежному суспільстві, можливість ростити нове покоління в дусі традицій та поваги до предків.
   Сьогодні у цей святковий день долучились до привітань учасники і нашого освітнього процесу, зокрема і випускники 9-Б класу під керівництвом класного керівника Желізняк Марії Василівни, підготувавши відеовітання «Моя Україна – незламна та вільна» з побажанням миру, добра, процвітання, злагоди та віри у краще майбутнє. А також згадали про наших нескорених воїнів, які відважно захищають Батьківщину від російського агресора, ризикуючи власним життям за кожного з нас.
   Щирі вітання всім у країні вільній жити, свободою цією всім серцем дорожити. З Днем Незалежності України! Завжди вірити у свої сили, поважати один одного, любити свою країну, шанувати нашу історію, пам’ятати всіх, хто героїчно віддав своє життя за Україну та її майбутнє.

З Днем Незалежності України!
Слава Україні!
Героям Слава!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *