«На вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів України постановляю установити в Україні День Державного Прапора України, який відзначати щорічно 23 серпня», – йдеться в Указі Президента України від 23.08.2004 № 987/2004.

     Прапор нас єднає. Він — на найбільших літаках у світі, на спортивному п’єдесталі пошани, на одязі нашої креативної молоді, в руках дітей на матчах збірної України. Прапор України є не просто символом нашої держави — він також є уособленням свободи і єдності української нації.
     Зараз, під час російсько-української війни, український стяг, пробитий наскрізь осколками й кулями на передових позиціях, високо піднятий над звільненими населеними пунктами є символом честі, мужності та незламності українського народу. Тому пам’ятаймо, якою ціною нам дається воля та будьмо згуртованими і небайдужими до майбутнього рідної землі. Тільки разом ми зможемо зробити її прийдешнє кращим та гідним. Покладаймося на успіх наших спільних дій та активну співпрацю, які єднають і зміцнюють нас. З Днем Державного Прапора України вітає Вас учнівський колектив 7-А класу разом з класним керівником Роман І.М.!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *