З метою покращення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи, додому, особливо зараз в умовах воєнного стану в нашому закладі з 15 по 19 травня 2023 року тривав Тиждень безпеки дорожнього руху, головною темою якого була безпека учнів на дорозі.

    Завдання тематичного Тижня –вкотре нагадати учням про необхідність спільних дій у сфері дорожньої безпеки.
    Класні керівники початкових класів організували показ мультфільмів «Дітям про правила дорожнього руху», «Азбука дорожньої безпеки» та документального фільму «Ціна неуваги. Присвячується пішоходам».
  Для учнів 5-6 класів відбувся конкурс кросвордів, ребусів та загадок про дорожній рух. Класні керівники НУШ організували інтерактивні вправи з лего-конструктором «Шість цеглинок», «Я знаю правила вуличного руху», з використанням ІКТ, стікерів, фото та відео зйомкою, «Правила для пішоходів».
   Серед учнів 7-8 класів було проведено бліц-конкурс «Що я знаю про дорожній рух?». Вчителями основ здоров’я були проведені інформаційно-просвітницькі хвилини «Безпека пішохода» та «Безпека пасажира».
  З учнями-старшокласниками було проведено практичне заняття з відпрацювання навичок руху велосипедистів по нерегулюваному та регульованому перехрестях.
     17 травня 2023 року класними керівниками 1-11 класів було проведено Єдиний національний урок «Безпечна дорога додому»,під час якого діти розгадували ребуси та кросворди, відповідали на запитання вікторин, розв’язували ситуаційні задачі. Впродовж Тижня ми переконались, що учні знають правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом. Тиждень безпеки поглибив знання учнів у даній сфері, сприяв розвитку практичних навичок, поглибленню знань Правил дорожнього руху в умовах воєнного стану.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *