Кожен рік, у третій четвер травня, українці у всьому світі одягають вишиванки, щоб показати свою прив’язаність до рідної неньки. Цей день є символом єднання, гордості та самовизначення.

  Вже традиційно в нашому освітньому закладі День вишиванки є особливим святом, коли учні та вчителі разом відзначають українську культуру та національну спадщину.

   Учні приходять до школи у вишиванках, а класні керівники проводять уроки на тему української вишивки та народного ремесла.

Весь день пронизаний святковою атмосферою, де звучить українська музика, проводяться виставки вишиванок та конкурси. Це нагадує нам про значення традицій та спільного святкування, адже цей день  важливий не лише як вираз національної самосвідомості, але й як засіб підтримки української культури серед молодого покоління. Він сприяє збереженню традицій та формуванню національної ідентичності.

Ми віримо, що святкування Дня вишиванки в нашому закладі допомагає учням розуміти та поважати свою культуру, а також розвиває в них почуття національної гордості, сприяє зміцненню спільноти школи, підтримує толерантну атмосферу та взаєморозуміння серед учнів різних національностей.

Вітаємо з Днем Вишиванки!

Нехай Ваша вишиванка завжди приносить радість, красу та національну гордість, а також стане символом твоєї унікальності, традицій та культурної спадщини.

Зі святом! 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *