Престиж нації – це зміцнення авторитету країни на міжнародній арені завдяки успіхам її спортсменів, адже коли вони стоять на п’єдесталах великих змагань, коли піднімається наш прапор і звучить наш гімн, ми відчуваємо гордість за свою країну й отримуємо потужний заряд позитивних емоцій та натхнення.

     Спорт відіграє дуже важливу роль в житті кожної людини. Юнаку або дівчині не обов’язково бути професійним спортсменом, але треба хоча б деякий час виділяти на фізичні вправи, рухливі ігри – це дуже корисно для нашого здоров’я, чим більше сучасна молодь буде залучатися до спорту, тим здоровіша буде наша нація. Спорт має бути одним з головних атрибутів в житті кожної людини, яка хоче зберегти своє здоров’я на довгі роки життяю.
     В нашому освітньому закладі традиційно з рока в рік проходять змагання з волейболу. Вчителем фізичної культури Удутом Ю.Ю., було проведено
першість школи з волейболу серед учнів 9-11 класів.
     Вітаємо переможців:

  • команду 10 класу – І місце;
  • команду 9-Б класу – ІІ місце;
  • команду 11 класу- ІІІ місце.

Бажаємо нових спортивних досягнень.

    Ми вдячні всім, хто долучився до цього заходу, і висловлюємо свою вдячність організаторам, суддям та усім командам, які взяли участь у чемпіонаті з волейболу. Це була незабутня подія, яка сприяє розвитку спортивного духу серед учнів та популяризації волейболу в нашому освітньому закладі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *