День матері – це чудова нагода висловити вдячність нашим мамам за їхню безмежну любов, підтримку та турботу. Це свято, коли ми можемо разом згадати теплі моменти, які ми провели з нашими матусями і показати їм, як вони важливі для нас.

     Напередодні Дня матері в нашому освітньому закладі були проведені різноманітні тематичнізаходи, учні 1-11 класів мали  змогу приготувативласноруч особисті подарунки та листівки, а також вітальні відеоролики. Для дітей – це була особлива нагода виявити свою творчість та вклад свого серця у подарунок для найважливішої жінки в їхньому житті.

   Нехай цей день буде наповнений любов’ю, радістю та теплом. Нехай наші матусі відчують нашу повагу та вдячність, які ми маємо до них кожен день.

     Давайте разом зробимо це свято незабутнім для наших матусь, висловимо їм свою любов та вдячність і створимо незабутні спогади, які зігріватимуть наші серця.

 

Дорогі жінки! Милі мами і бабусі!

    Від усієї душі вітаємо зі святом! Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість! Бажаємо вам чудового святкування Дня матері та багато щасливих моментів разом з вашими рідними.

 

З Днем матері!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *