З метою єдності народів Європи, забезпечення миру, безпеки й стабільності на Європейському континенті, засвідчуючи відданість ідеалам та цінностям демократії, президент Володимир Зеленський підписав указ, згідно якого щороку 9 травня відзначатиметься День Європи в Україні. 

Важливість цієї дати на сучасному етапі, коли Україна перебуває під тиском вторгнення російського агресора, має надзвичайне значення, адже український народ нині відстоює свої права на волевиявлення і територіальну цілісність.
        Саме тому, в нашому освітньому закладі сьогодні було проведено різноманітні тематичні заходи. Зокрема, з метою поглиблення знань учнів про Європу, формування європейського світогляду, сприяння поширенню знань про Європейський Союз, підвищення громадянської та політичної культури учні 7- Б класу підготували проєкти на тему « Україна – це Європа», а також разом з класним керівником Попович М.І. було проведено засідання круглого столу на тему: «Європейські цінності в Україні».
    Лашкевич Т.М., класний керівник 8-А класу, провела бесіду на тему євроінтеграції України. Школярі згадали, яку ціну заплатив український народ за свій європейський вибір та чому потрібно прагнути стати справжнім європейцем, адже це – шлях до добробуту країни та її громадян. Зокрема, учні переглянули відеофільм « Тур столицями Європи». Желізняк М.В. разом з учнями 8- Б класу провела виховну годину« Сто метрів до Європи», де учні мали змогу познайомитись з історією європейських держав, взаємовідносини Євросоюзу та України, їх перспективи. А також діти представляли свої твори-роздуми «Що означає бути європейцем» .
          Ми, українці, впевнені, що День Європи 2023 – стане додатковим поштовхом інтеграції нашої держави у Європейський Союз.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *