В історії кожного народу є імена, які він свято береже у своїй пам’яті і з великою любов’ю та повагою передає із покоління у покоління. Є таке ім’я і у нашого народу — Тарас Шевченко — геній, мислитель, пророк, людина незвичайної долі й неординарного таланту, що здобула світову славу. Він зробив неоціненний вклад у світову духовну і літературну скарбницю людства. Його довершена творчість і досі сіє зерна добра і світла, палахкотить незгасним полум’ям проникливої мудрості та безкомпромісної справедливості. З нагоди вшанування пам’яті пророка українського народу у нашому закладі було проведено низку тематичних заходів.

   Учнівським колективом 4-А класу, під керівництвом класного керівника Куруц О. І. та вчителя музичного мистецтва Мадяра М. М. було організовано літературно-музичну композицію під назвою “Нас єднає Тарасове слово” у формі відеоролику.

   Вчителем української мови та літератури Шух О. Р. спільно з вчителем історії Дудинець Г. В. для учнів 10 та 9-Б класу проведено інтелектуальну літературно-історичну гру “Слово Шевченкове вічне”, що допомогла учням висвітлити актуальність постаті Шевченка у сьогоденні.

   Вчителями української мови та літератури Сідор О. С. та Пацьо А. В., а також учнями 6-8 класів створено відео “Буде тобі враже як Шевченко скаже!”, щоб підкреслити значимість постаті Кобзаря для всього людства та України.

   У дні потрясінь та війни Кобзар як ніколи актуальний. Він поруч з нами. Його слово — сильна зброя. Його слово — наша сила, віра і наснага. Його слово — запорука нашого єднання. Його слово — вічне.

Все буде Україна!

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *