Хто ж така жінка? Це – загадка, яку постійно намагаються відгадати поети, художники, скульптори та інші митці. Але все марно, бо жінка – це вічна таємниця. Жінка – це все прекрасне та неповторне.

Жінка – це запрошення до щастя,
Їй поет присвячує вірші
З нею, як в молитві на причасті,
Відчуваєш трепет у душі.
З нею світ – веселий карнавал.
Вибух пристрасті, вогонь завзяття.
Почуттів несамовитих шквал.

Березень, перший місяць весни. Все розквітає, розпускається, співають пташки, а в нашому закладі освіти традиційно з рока в рік вшановують жінку. Саме в цей прекрасний для душі день, було проведено святковий захід “Жінка – одвічна загадка природи” за участі учнів 5-Б класу під керівництвом класного керівника Островки А. І., вході якого вихованці розповідали вірші, співали пісні вітали вчителів жінок, бажали всім миру, ніжних почуттів та емоцій, які зігрівають серця та дарують іще більше натхнення для нових успіхів та життєвих перемог.
Щирі вітання сьогодні линули від директора освітнього закладу Удут Х. В., яка побажала всім присутнім миру, щоб він ввійшов у наші домівки затишком, дзвінким дитячим сміхом, музикою, квітами та любов’ю.
Дорогі жінки, вітаємо Вас з цим прекрасним весняним Днем! Будьте завжди милі, щирі, найкрасивіші, талановиті та прекрасні як весна!

 

Зі святом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *