День Героїв Небесної Сотні — пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, тих, хто ціною власного життя захищав ідеали демократії, відстоював права та свободи людини, європейське майбутнє України.

 
Гідність, свобода, відвага, єдність, честь — стали одними з головних об’єднавчих цінностей Революції Гідності.
Майдан перестав бути назвою місцевості. Він став символом Свободи, а Революція Гідності – наймасштабнішим протестом у новітній історії України, боротьбою українських громадян за свої права і демократичний європейський вибір.      

   Мільйони українців віддали свої життя за власну націю і державу. Захисники нашої Вітчизни поклали душу і тіло на вівтар свободи своєї країни і ми про це повинні завжди пам’ятати. Нас убивали, нищили голодоморами, вивозили до Сибіру, саджали по тюрмах. Але українська нація – нескоренна і вільна! Зараз розпочинається відлік новітньої історії України. Небесна сотня виконала свою земну місію. Тепер наша черга. 
   У цей день у нашому освітньому закладі класними керівниками 1-11 класів були проведені різноманітні тематичні виховні заходи ,одним з яких був відео-реквієм ” На варті наших душ НЕБЕСНА СОТНЯ…”,яке підготувала класний керівник Чечур Е.М. за участі учнів 7-А класу. Діти цього дня вшанували  відвагу, силу духу і стійкість громадян України, які пішли назавжди у вічність…Хвилювання та смуток охоплювали дитячі серця, адже вкотре ,щороку , згадуючи Героїв Небесної Сотні розуміємо,що вони гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину, віддавши найдорожче –життя… Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності .,а  20 лютого 2014 року став днем початку нової історії нашої держави. Тоді Україна на повні груди вдихнула повітря, насичене горем і журбою… Нам завжди болітимуть їхні рани… Наші серця назавжди обпалені сльозами їхніх матерів і батьків, дружин і дітей, братів і сестер…
    На жаль, кровопролиття продовжується і по нині… Українці перебувають на варті захисту власних кордонів від російської навали. Воєнні дії тривають, забираючи знову життя наших співвітчизників. Ми низько вклоняємо свої голови перед пам҅яттю загиблих Героїв –Героїв Небесної Сотні та Героїв сьогодення… Іх немає серед нас ,але вони стали Янголами ,які тримають за нас небо.
  Небесну Сотню ж пам’ятатимуть завжди, про них обов’язково знатимуть прийдешні покоління, адже вони — уособлення людської, громадянської та національної відваги й самовідданості.

Герої не вмирають!
Вони завжди будуть у  серцях людей!
Слава Героям і найсвітліша пам’ять навіки вічні…

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *