Всесвітній день безпечного Інтернету, який відзначається кожного вівторка другого тижня лютого, запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування та поширення знань про безпечне, відповідальне й позитивне використання цифрових технологій, особливо дітьми та молоддю. За традицією  наша школа також долучилася до відзначення цього дня.

Вчителька інформатики Роман І. М разом з учнями 6-А класу провела тренінг «Безпечний Інтернет», метою якого було дослідити позитивні та негативні наслідки Інтернету, дізнатись про небезпеки, які існують в ньому та шляхи їх подолання.

Учні 6-Б класу мали змогу дізнатися про інтернет-загрози, які можуть завдати шкоди здоров’ю; отримали поради для збереження власного здоров’я під час користування цифровими пристроями. Для обізнаності дітей було використано вправу «Здоров’я онлайн», яка запропонована у посібнику «Онлайк».

Протягом дня проходив конкурс малюнків «Безпечний Інтернет», у якому брали участь учні 5-11 класів.

Основне завдання дня – допомогти підростаючому поколінню зрозуміти основи та принципи безпеки в Інтернеті, сприяти усвідомленню власної відповідальності за те, аби не завдавати шкоди іншим – навмисно чи мимохіть. Тому, підбиваючи підсумки, можна сказати, що ми виконали наше завдання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *