Усі ми з нетерпінням чекаємо новорічних свят, намагаємось створити в своїй оселі атмосферу загадковості та чарівності. Не останню роль при цьому відводимо ялинці, не задумуючись, скільки зелених красунь знищуємо. Адже будинок можна прикрасити новорічними композиціями та оригінальними прикрасами.

  Коли ви бачите такі прикраси в журналах, то здається, що їх можуть виготовити тільки професійні дизайнери, але насправді це не так – зробити новорічну композицію не дуже складно. Це з успіхом доводять учні нашого освітнього закладу!

  З 19 по 21 грудня в нашому освітньому закладі відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» та «Український сувенір», активну участь в якому взяли учні 1-11 класів. На виставці були представлені різноманітні роботи, виконані учнями в довільній формі за номінаціями: «Стилізована ялинка», «Новорічний букет», «Новорічна композиція» , «Новорічний вінок», «Новорічна іграшка», «Новорічна картина чи колаж», «Український сувенір».  Всі роботи вирізняються яскравими кольорами та креативними рішеннями, адже вони виготовлені ще й із незвичних матеріалів – серветок, макаронних виробів, пінопласту, монтажної піни.

  Найкращі новорічні композиції будуть представлені на ІІ етапі Всеукраїнського  конкурсу «Новорічна композиція» та «Український сувенір», де журі мають обрати переможців.

  Тож, бажаємо успіхів!

  Ця виставка викликала жвавий інтерес учнів, батьків, вчителів і створила святковий настрій та атмосферу напередодні Новорічних свят.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *