10 грудня- Міжнародний день прав людини. В цей день в 1948 році Генеральна Асамблея ООН прийняла загальну декларацію прав людини. У документі заявлено, що кожна людина повинна мати всі права і всі свободи проголошені цієї Декларацією.

  Проведення всеукраїнського тижня права в нашій школі, було спрямовано на те, щоб поглибити знання учнівської молоді про їх права. Цей тиждень – своєрідна пропаганда, спрямована на громадян нашої держави. Так в рамках організації тижня права, були проведені заходи спрямовані на забезпечення захисту прав дитини, дотримання національних та загальнолюдських цінностей і традицій.

  Для учнів 6- 9 класів була проведена вікторина “Я і мої права”.

  Під час спілкування діти ознайомились з основними статтями Конвенції ООН та чітко виокремили для себе свої права та обов’язки.

  Для учнів 9 класів було проведено тестування на тему «Права та обов’язки громадянина». А також учні охче надавали правові коментарі, щодо різних юридичних ситуацій.

  Учні школи отримали багато нових знань з питань правової культури правового захисту законодавства та набули досвіду застосування цих знань на практиці.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *