Навчити дітей любові до Батьківщини, патріотизму, милосердю та умінню ділитися своїм заради допомоги ближнім можна не словами, а вчинками, саме за таким принципом було проведено благодійну акцію – ярмарок “Підтримай воїнів ЗСУ”. Починали акцію учні 5-11 класів. Емоції вирували, бо мета – благодійна. Кожен вкладав свою частинку у важливу роботу. Діти щиро приносили печиво, тістечка солодощі та інші витвори кулінарного мистецтва для ярмарку, які власноруч разом з батьками випікали та готували. Показово, що не тільки дівчата, а й хлопці прийшли з солодощами. Столи розташували по периметру, тож зручно усе роздивитися і придбати те, що сподобалося. Кожен клас приготував особливі смаколики – домашню випічку, тістечка, фрукти, напої. Всі класи підійшли креативно та ще й цікаво до оформлення свого столу. За здійснену покупку можна було навіть отримати патріотичну наліпку.

  Учні початкових класів також з нетерпінням чекали участі у ярмарці. Разом з батьками вони випікали тістечка, печиво, готували канапки та десерти. Наймолодші школярі спробували себе в ролі продавців та продавчинь, менеджерів з продажу, рекламних агентів, з натхненням старались реалізувати власноруч виготовлені смаколики, продумали і застосували акційні пропозиції та знижки на продукцію. Це був дуже корисний і пізнавальний досвід , адже учні відчули себе дорослішими і відповідальними, а головне – всі раділи, що мають змогу долучитися до такої важливої сьогодні справи як допомога воїнам , що бережуть наш мирний сон та борються за наше майбуття.

  Не став осторонь і наш дружній колектив закладу. Приємним моментом благодійної акції була участь представників Мукачівської військової адміністрації, Мукачівської районної ради та Кольчинської селищної ради, керівників освітніх закладів територіальної громади.

  Переповнюють почуття подяки всім батькам, дітям, працівникам школи, нашим гостям, які так щиро долучились до проведення благодійного ярмарку. Дуже приємно, що в наш нелегкий час, існують такі люди, які завжди готові прийти на допомогу іншим. Роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця. Добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги. Адже благодійність – це бажання поділитися добром, можливість зробити хорошу справу, а в даному випадку – підтримати Збройні Сили України, що знаходяться на лінії фронту, відчуттям теплоти, вдячності та зібраними коштами в сумі 88 479 грн.

СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *