Багато трагедій пережив український народ, але жахливішого лиха, як Голодомор 1932–1933 років, історія не знає. Голодомор – одна з найстрашніших катастроф в історії людства. За своїм вражаючим масштабом Голодомор можна порівняти тільки з втратами нашого народу від Другої світової війни.

  Сьогодні голодомор – не історична давнина, а глибока духовна рана, яка нестерпним болем пронизує пам’ять і його очевидців і сучасне покоління.

  Саме тому ,25 листопада 2022 року класні керівники нашого освітнього закладу провели тематичні інформаційно-просвітницькі хвилини ,а учні 7-Б класу з класним керівником Попович М.І. торкнулися цього страшного лиха через усний журнал, переглянувши відеоролик про причини і наслідки жорстокого злочину радянської влади. Зі сльозами на очах діти декламували вірші, присвячені тим подіям і зачитували спогади очевидців… Учні зобразили Україну і “повернули” зерно у вигляді снопів золотої пшениці, запаливши біля кожного свічку в пам’ять про загиблих.

  Тож схилімо голови в глибокій жалобі за тими людьми, які загинули голодною смертю. У спільній молитві згадаймо усіх жертв голодоморів та запалімо свічу пам’яті у власній оселі , у своїй душі!

  Ми маємо усвідомити, щоб цього не сталося більше з нашими дітьми, внуками, нашими правнуками, тому повинні бути єдині у творенні нашої Української національної держави, тверді та свідомі у своєму виборі.

  Закликаємо усіх 26 листопада о 16.00 запалити у своєму вікні свічу пам’яті…

Хай світло від свічки у небо летить

Хоча б одну душу зігріє в цю мить

Щоб душа ця загублена спокій знайшла

І у вічність до Бога вона відійшла.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *