Війна та негативні соціальні наслідки, які вона спричинила, повністю змінили життя українського народу, а також збільшили різноманіття ризиків для базових прав громадян на життя, здоров’я і майно. Це стосується і сфери дорожнього руху та експлуатації транспорту, безпека якої зазнала додаткових загроз.

  Саме тому у період з 14 по 20 листопада 2022 року у нашому освітньому закладі пройшов тиждень безпеки дорожнього руху із загальною темою «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану». Різного роду заходи, спрямовані на попередження дитячого дорожнього транспортного травматизму були проведення класними керівниками 1-11 класів, а 18 листопада 2022 року – єдиний національний урок «Безпечна дорога додому».

  Ураховуючи вразливість учасників дорожнього руху в період воєнного стану, вимушену необхідність мільйонів громадян України у переміщенні на автомобільному та іншому транспорті на значні відстані територією держави для батьків учнів було розроблено пам’ятку «Правила поведінки учасників дорожнього руху під час війни».

  Маємо надію, що всі проведені тематичні заходи педагогічним колективом закладу здатні зберегти життя як дітей, так і дорослих.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *