З метою підвищення пізнавального інтересу до вивчення історії, правознавства,  стимулювання творчої активності учнів та згідно з навчальним планом роботи закладу з 14.11 по 18.11 пройшов  предметний тиждень.

  Тиждень історії та правознавства має стати дієвою формою організації навчання, виховання, поглиблення рівня знань учнів, сприяти їх розвитку та поширенню світогляду. Проведення Тижня історії та правознавства – це не тільки розваги для учнів, скільки одна з форм організації навчання, засіб виховання, шлях до порозуміння з учнями. Девіз тижня: «Сьогодні – знавці історії, а завтра – її творці». Предметний тиждень пройшов цікаво, учні змагалися, проявляли кмітлииість та креативність.

  У перший день тижня учні 10 класу провели експрес-інтерв’ю  «Україна починається з мене!» , де діти по-своєму, по-простому відповідали, що можуть зробити для розвитку своєї держави-України. Для 9- класників вчителькою історії Г. Дудинець проведено інтелектуальну гру “LG-Еврика”- «Видатні українці».

  У вівторок для учнів 5-6 класів проведено історичні п’ятихвилинки для учнів «Люби і знай свій рідний край», для 7-8 класів – конкурс стіннівок «Подорож у країну Історію» . Родзинкою цього дня був квест підготовлений. учнями 10 класу для молодших школярів. 16 листопада вчителі історії Г. Дудинець, А. Пацьо разом з учнями 10-11 класів провели круглий стіл на тему “Незалежність України: перспективи та проблеми “, а також організовано лабораторію історичного кіномистецтва – переглянули документальні фільми – «Кіборги», «Зима, що нас змінила.» Правова гра «Подорож з героями казок по статтях Конвенції про права дитини» для учнів 9 класів провела вчителька права А.Пацьо.

  В останній день тижня учні 9 -11 класів організували рубрику «Цей день в історії» (виставка до Дня Гідності та Свободи України ), та патріотичний флешбом  «Вільні творять майбуття». Вчителька історії Г. Дудинець запросила всіх бажачих на толоку в алею – сад «Мамина весна».

  Дякуємо всім учням за участь та активність. Всім нам здоров′я та миру.

“Все буде добре ! Все буде Україна !!!”

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *