У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля  розвитку толерантних відносин між учасниками освітнього процесу у нашій школі стартував День толерантності.

  Впродовж дня класними керівниками 1-11 класів були проведені інформаційно-просвітницькі хвилини.

  Диспут “Чесна толерантність” з участі учнів 6-А класу було проведено класним керівником Роман Інною Михайлівною, під час якого діти мали змогу обговорити, якими можуть бути наслідки нетолерантних дій (дискримінація, булінг тощо). Також школярі пройшли тест за допомогою якого, познайомилися із різноманіттям людей, власними лімітами толерантності та дізналися, як слід розвивати навички людяності, чесності та добрити.

  На кінець уроку   діти навчились терпляче сприймати людей такими, якими вони є, не намагаютися змінити в них те, що не подобається, цінувати і визнавати в кожній людині особистість і поважати її думки, почуття, переконання, незалежно від того, чи збігаються вони з їхніми.

  Протягом дня класний керівник 3-Б, Болдижар Антоніна Іванівна провела тренінгове заняття, під час якого було розкрито значення толерантності в житті кожної людини, сформовано ціннісні установки на толерантне спілкування та навички толерантної поведінки, поваги один до одного, добрих відносин між дітьми в класі.

  На занятті учні дивилися пізнавальний відеоролик про толерантність;  в групах визначали поняття, що таке толерантність; гралися в ігри “Квітка толерантності” та “Підбери ввічливі слова”; визначали правила толерантного спілкування та виконували спільну творчу роботу “Планета успіху “. В кінці заняття всі учні отримали значки “Будьмо толерантними”.

  Тема толерантності сьогодні є надзвичайно актуальною і необхідною… Саме тому проведені педколективом заходи дали можливість ще раз переконатися, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові, а толерантність врятує світ.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *