Коли на змочену осінніми дощами землю, починає тихо падати жовтий лист, приходить до нас свято – День працівника освіти. Так склалось символічно, що наше свято ми відзначаємо саме восени. Як гарна, погожа осінь обдаровує нас своїми багатствами, так і ви, учителі, даєте дітям неоціненні скарби людських якостей, які є такими важливими у житті.

  Працівники нашого закладу сьогодні спільними зусиллями примножують традиції  нашого школи. І про яку б сферу діяльності не йшла мова: адміністративну, навчально-виховну, обслуговування приміщень, медичного обслуговування – всюди є яскраві приклади самовідданої праці наших колег, які роблять спільну справу навчання і виховання учнівської молоді,  нашого селища, нашої держави.

  Шановні сивочолі ветерани освітянської ниви! Я низько вклоняюся Вам за неоціненний внесок у розвиток нашої школи, за Ваш учительський подвиг, що назавжди залишиться у серцях учителів, які продовжують втілювати у життя Ваші надбання, досвід, нереалізовані задуми по вихованню дітей.
  Зараз складно. Зараз дуже не просто. Але все стане на свої місця. Нам, освітянам, потрібно і надалі вчити молоде покоління вірити у нашу силу, бути собою, намагатися діяти разом – особливо нині. І ми все зуміємо зробити. Я впевнена – не маю жодного, найменшого сумніву: ми перейдемо через нинішні випробування. Ми – великий і сильний народ. Повірмо в себе. Чесно, щиро, з любов’ю – так, як належить єдиній освітянській родині.

  Дорогі колеги! Сьогодні Ваше свято, свято скромних, але достойних людей, свято добра, мудрості та любові. Низький уклін Вам за  натхненну і самовіддану працю, за  Вашу непохитну віру у кожного учня, за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану дітям. За наше минуле, теперішнє і майбутнє.

Зі святом Вас, шановні працівники освіти!

Мирного неба нам усім !

З повагою директор Хатуна УДУТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *