Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба  проти агресора Росії.

  І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.
З нагоди відзначення Дня миру у нашому освітньому закладі пройшли різноманітні тематичні заходи, а саме: учні 5-10 класів підготували конкурс стіннівок «Мирне небо Української держави».
Протягом дня був проведений конкурс проєктів «Я за мир в Україні» та акція «Я обираю МИР».
 

  Класними керівниками були проведені години спілкування «Мир на землі – радість у родині», у шкільній бібліотеці організована книжкова виставка «Під мирним небом».
На великій перерві, лідери учнівського самоврядування взяли участь у тематичному виступі «Об’єднаємось разом заради миру».

  Вдалим доповненням до виступу стала музична композиція «Україна понад усе» у виконанні учні 5-7 класів, не менше дивовижно виступили учениці 8-А та 7-А класу з хореографічною композицією «Хай буде мир на Україні».
Школярі 9-10 класів висловлювали побажаннями миру та злагоди і закликали всіх присутніх змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя – це мир.

МИ – ЗА МИР!
СЛАВА УКРАЇНІ!
ГЕРОЯМ СЛАВА!

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *