Саме це гасло щороку є першочерговим та домінантним в кожному освітньому закладі. Цьогоріч не виняток, а навпаки, нині Україна перебуває в стані воєнного часу, тому всі наші зусилля направлені на безпечне перебування як під час навчальних занять, так і перерв, всіх учасників навчального процесу.

  1 вересня 2022 в нашому освітньому закладі було проведено Єдиний урок з безпеки, під час якого учнів було ознайомлено з АБЕТКОЮ БЕЗПЕКИ, в якій зібрано ключові рекомендації від рятувальників, поліцейських, медичних працівників, педагогів, психологів та юристів, тобто правила поведінки та безпеки в різноманітних життєвих ситуаціях під час воєнних дій.

  Велику увагу класні керівники приділили роботі з дітьми під час оголошення повітряної тривоги, зокрема ознайомили з планом евакуації з класного приміщення, маршрутом руху по школі та в УКРИТТЯ.

  Ми, дорослі ,добре усвідомлюємо нинішню важку ситуацію, в якій опинились наші діти, а тому повинні пам’ятати про алгоритм дій та чітке його дотримання.

  Хвилювання в сьогоднішніх умовах цілком нормальне явище. Але щоб бути спокійними за безпеку і комфорт дітей, варто подбати про окремі моменти та дотримуватись загальних правил, прийнятих у закладі, дії всіх учасників освітнього процесу повинні бути злагодженими.

  Тож запам’ятаймо основні правила поведінки та дій під час повітряної тривоги, тому що безпека понад усе!

Бережіть себе!

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *