Саме це гасло щороку є першочерговим та домінантним в кожному освітньому закладі. Цьогоріч не виняток, а навпаки, нині Україна перебуває в стані воєнного часу, тому всі наші зусилля направлені на безпечне перебування як під час навчальних занять, так і перерв, всіх учасників навчального процесу.

1 вересня 2022 в нашому освітньому закладі було проведено Єдиний урок з безпеки, під час якого учнів було

ознайомлено з АБЕТКОЮ БЕЗПЕКИ, в якій зібрано ключові рекомендації від рятувальників, поліцейських, медичних працівників, педагогів, психологів та юристів, тобто правила поведінки та безпеки в різноманітних життєвих ситуаціях під час воєнних дій.

Велику увагу класні керівники приділили роботі з дітьми під час оголошення повітряної тривоги, зокрема ознайомили з планом евакуації з класного приміщення, маршрутом руху по школі та в УКРИТТЯ.

Ми,дорослі ,добре усвідомлюємо нинішню важку ситуацію,в якій опинились наші діти,а тому повинні пам’ятати про алгоритм дій та чітке його дотримання.

Хвилювання в сьогоднішніх умовах цілком нормальне явище. Але щоб бути спокійними за безпеку і комфорт дітей, варто подбати про окремі моменти та дотримуватись загальних правил, прийнятих у закладі, дії всіх учасників освітнього процесу повинні бути злагодженими.

Тож запам’ятаймо основні правила поведінки та дій під час повітряної тривоги, тому що безпека понад усе!

Бережіть себе!

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

Leave a Reply

Your email address will not be published.