Навчання у школах України розпочнеться 1 вересня. Однак, чи будуть діти ходити на уроки, чи навчатимуться online, залежить від безпеки в кожному населеному пункті. Головна умова очного навчання – укриття в школі!

  Напередодні навчального року, а саме 25 серпня на базі нашого освітнього закладу пройшли загальношкільні батьківські збори, на яких були розглянуті різноманітні нагальні питання. До батьків звернулися голова селищної ради Микола ДУБ та директор освітнього закладу Хатуна УДУТ, які першочергово акцентували увагу на  безпечні умови перебування учасників освітнього процесу в закладі.

  Батьки та всі присутні мали змогу відвідати та ознайомитися з укриттям, що знаходиться неподалік школи. Адміністрацією освітнього закладу було розроблено маршрут руху учнів до укриття, а батьки в свою чергу забезпечили організацію речей першої необхідності- води, печива тощо.

  Маємо надію на те, що війна ближчим часом закінчиться і ми всі зможемо повернутися до безпечного  життя, життя без хвилювань, вагань та з мирним небом над головою.

  Ми просимо вас, шановні батьки, посприяти нам лише в одному – зрозуміти, що лише спільними молитвами маємо можливість розпочати навчання у звичному і приємному для дітей форматі.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *