Україна – країна неймовірної краси, але з важкою долею. Вона мужньо переносить випробування, коли гинуть мільйони її синів і дочок. І кожен раз встає з колін, виховуючи нові покоління закоханих у рідний край лицарів правди та свободи. Мабуть, найкращим пам’ятником для всіх, хто загинув за Україну, буде наше бажання будувати суверенну, вільну, незалежну державу.

24 серпня 1991 року було проголошено незалежність української держави. Це проголошення стало кінцевим результатом багатовікової боротьби українського народу та його найвидатніших синів за незалежність України, яка протягом свого існування нажаль  страждає від посягань загарбників. Та все ж маємо велику надію на краще майбутнє в процвітаючій державі, де не будуть більше точитися жорстокі бої, перестануть гинути люди, а над степами та лугами знову засвітить яскраве сонце. І все буде Україна!

Сьогодні в цей святковий день, Незалежності України, долучились до привітань й учні нашого освітнього закладу з побажанням   щастя, добра і злагоди, порозуміння і згуртованості українському народу!

Щирі привітання, мрії про майбутнє, подяка тим, хто жертвує своїм життям заради мирного неба лунають цього дня  в усіх куточках нашої рідної країни, адже не має значення, де ми народилися: у Києві чи Севастополі, Львові чи Донецьку, Полтаві чи Одесі, не має значення скільки нам років і якою мовою ми говоримо. Лише одне має вирішальне значення: наша спільна Батьківщина і наше спільне майбутнє. І тільки разом ми можемо його змінити на краще.

З Днем Незалежності України!

Бажаємо завжди вірити у свої сили, поважати один одного, любити свою країну, шанувати нашу історію, пам’ятати всіх, хто героїчно віддав своє життя за Україну та її майбутнє.

Зі святом вас!

Слава Україні! Героям Слава!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *