Блакитні небеса над безкрайніми польовими просторами матінки України з року в рік  відбиваються на гордім полотнищі нашого прапора!

Пишайся своїм прапором, патріот, адже Україна – мужня духом, велика та квітуча країна!  Але на жаль час зупинився 24 лютого 2022 року, поділивши наше  життя на «до» та «після».

Незважаючи на складну ситуацію в нашій державі, попри вторгнення ворога на  рідну землю, ми все ж сильні духом, та єднаємося разом. Всі сили кинуті на перемогу, адже сила духу українців незламна. Тож, саме у цей день нехай кожен українець піднесе прапор над головою, хай вільний вітер хвилює його хвилями свободи та легкості!

Сьогодні 23 серпня ми вшановуємо один із головних національних символів України – Державний Прапор, що є уособленням нашої національної єдності, честі та гідності. Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжується в наших серцях коли звучить Державний Гімн і майорить Державний Прапор.

Шануймо те, що нас об’єднує!

Будьмо згуртованими і небайдужими до майбутнього рідної землі. Тільки разом ми зможемо зробити її прийдешнє кращим та гідним. Покладаймося на міць та сили наших ЗСУ, успіх наших спільних дій та активну співпрацю, які єднають і зміцнюють нас, українців.

З Днем Державного Прапора України!

СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *