28 липня цього року Україна вперше відзначає День Української Державності. Свято встановлено указом президента Володимира Зеленського 24 серпня 2021 року, підписаним під час урочистостей до тридцятої річниці незалежності України.

Воно співпало з двома іншими — Днем хрещення Київської Русі – України та Днем пам’яті святого князя Володимира Великого і відзначається протягом багатьох років поспіль.

Нині ж свято є символічним для України,що перебуває на шостому місяці повномасштабної війни і після восьми років війни на Донбасі.
У цей день українське суспільство вшановує пам’ять та засвідчує повагу до діяльності Тараса Шевченка, Миколи Костомарова, Володимира Антоновича, Михайла Драгоманова, Івана Франка, Лесі Українки, Михайла Грушевського, а також інших «видатних представників національної еліти та борців за державність і незалежність України».
Найважливішим національним завданням для України Зеленський назвав необхідність «берегти єдність і працювати разом на перемогу».
Представники нашого освітнього закладу учні –старшокласники ,разом з вчителем історії Дудинець Г.В. активно долучились до відзначення цієї пам’ятної та зворушливої події, підготувавши тематичні відеоматеріали.
А нині першочерговим завданням для нас ,українців є завдати ворогу якнайбільших втрат .
Згуртуймося разом !
Адже всі етапи історії державності України, її захисту та боротьби за неї можна описати одним реченням: « МИ БУЛИ, Є І БУДЕМО!»

З Днем Хрещення Київської Русі – України!
З Днем Української державності!
Перемоги та мирного неба над головою!
Слава Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *