Сьогодні завершується нелегкий 2021-2022 навчальний рік, який війна розділила на дві половини – до 24 лютого і після. На жаль, цього року в нашому закладі урочисто не пролунав останній дзвінок, учні не зібралися на шкільному подвір’ї та стіни рідної школи тримають у собі ностальгію за дзвінкими дитячими голосами… Дуже шкода, що випускники не отримали свята, яке буває раз у житті. Попри виклики, які стали перед країною , сьогодні свято, свято останнього дзвоника!

Для багатьох учнів нетрадиційний останній шкільний дзвінок сповістив про початок канікул, а для випускників – це початок дороги у доросле та самостійне життя, у якому – нові вершини та нові досягнення.

Дорогі випускники, бажаю вам щасливого життєвого шляху, сповненого успіхами та здобутками. Вірю, що вступите ви на цей шлях достойно. Ви – майбутнє нашої країни, люди, від яких залежить, якою стане Україна. Бажаю вам побільше оптимізму, натхнення та наполегливості!

А вчителям і батькам я хочу побажати в цей день мудрості та терпіння. Виховувати та навчати дітей важко, кажуть, що це іноді невдячна справа, але я вірю, що наші діти нас не підведуть. І своїми справами доведуть, що українці – найінтелектуальніша та найрозумніша нація. Успіхів вам та натхнення!

Бажаю перемоги та миру!
СЛАВА УКРАЇНІ!

З повагою директор Хатуна УДУТ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *