Наші реквізити  

 Назву Кольчинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Мукачівської районної ради Закарпатської області змінено на Кольчинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Кольчинської селищної ради Мукачівського району Закарпатської області (рішення 4-ої сесії 8-го  скликання від 28.01.2021 року  Кольчинської селищної ради Мукачівського району Закарпатської області)
    Адреса закладу – 89636, вул. Фрідяшівська, 16, смт Кольчино Мукачівський район  Закарпатська область Україна.
    E-mail: kolchynskyi-zzso@ukr.net
 

Кольчинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Кольчинської селищної ради Мукачівського району Закарпатської області

Наш заклад – це заклад радості для учнів,
заклад творчості для вчителів, заклад спокою і надії для  батьків, а успіх – для всіх!

Історія закладу

До радянської влади у селах Фрідяшово та Шелестово  були народні школи (вісім років навчання), а у Кольчині була церковна народна школа, де вчителював дяк.

1 вересня 1945 року у селі Фрідяшово була створена семирічна школа. В ній навчалися діти з Шелестова та Фрідяшова, а кольчинці відвідували семирічку  у селі Підгоряни.

Вони творили історію…

Вчителем школа стоїть…
Іван Франко

З перших днів заснування у  нашій школі працювали люди, слова яких мали великий  філософський зміст, їх життя стало прикладом для прийдешніх поколінь.

Золотий фонд школи

Золота чи срібна медаль не повинна бути самоціллю навчаючись у школі. Але ця нагорода є шанованою відзнакою всіх здобутків та успіхів у навчанні випускника школи. 

Кожна така медаль є ніби черговою цеглинкою основи тої виправданої честі і слави будь-якого навчального закладу. Тож, ми повинні не тільки не забувати наших медалістів, а й завжди ставити у приклад наступним поколінням.